19:45 06/22/2022 A YouTuber’s evaluation of mango shaved ice that costs more than 80,000 won per bowl
15:54 04/27/2022 In 1992, people said that a roll of gimbap was 10,000 won and a bowl of ramen was 20,000 won
01:43 12/22/2020 In 1992, when people said it was 20,000 won for a bowl of ramen and 10,000 won for each gimbap, people responded.