Filter by Category




Bungeobbang cost

0
(0)

Red beans 218 won

Cream puff 245 won

Pizza flavor 557 won

For reference, this is pure material cost. Gas, rent, and labor costs must be included.

Personally, I think 2 for 1,000 won is incredibly cheap.

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

Leave a Comment