09:09 12/11/2025 If you buy one can, it’s 4,900 won, but if you buy four cans, it’s 4,000 won. 0 (0) I’m going to go to the middle of the day How useful was this post? Click on a star to rate it! Submit Rating Average rating 0 / 5. Vote count: 0 No votes so far! Be the first to rate this post.