Filter by Category




(SOUND)Raw material costs for salt bread actually made by a YouTuber

0
(0)

Cost when considering only raw material costs: 261 won

Well, of course, excluding labor costs, rent costs, etc.

This is the cost considering only the pure material cost.

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

Leave a Comment