
ruddy
These days, the price is around 20-25 per kilogram.
But when I searched, it says that the form was successful a few years ago.
Can I eat cheaper now?

ruddy
These days, the price is around 20-25 per kilogram.
But when I searched, it says that the form was successful a few years ago.
Can I eat cheaper now?